Vikikaynak:Hizmetlilik başvurusu/Satirdan Kahraman

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Satirdan kahraman[değiştir]

Aşağıdaki bir başvurunun arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

Sayısal sonuç
 Geçerli oy: 4
 Destek: 4
 Karşı: 0
 Tarafsız: 0
 Oran: % 100

Batılılaşma devri Türk edebiyatının öykü, roman ve şiir eserleri olmak üzere pek çok değerli kaynağımız var. Bu kaynakların birazı bende var, birazına da erişebiliyorum. Nitekim Cenab'ın, Fikret'in ve Halit Ziya'nın eserlerini burada biriktirerek en sonunda VikiKitap'ta bir kitap olarak toplama fikrim de var. Bunların yanında VikKaynak'ın anasayfasını ve maddelerini düzenleyebilmek için gerekecek üslup ve biçim bilgisini de biliyorum, her zaman üstüne bir şeyler daha eklemeye çalışıyorum. Bu imzasız yorum Satirdan kahraman (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 8 Şubat 2020 - 16:55 (UTC)

Sonuç: Başarılı. Oylama sonucu kullanıcı hizmetli seçilmiştir. Uğurkent (mesaj) 14.04, 4 Mart 2020 (UTC)

Olumlu Olumlu[değiştir]

  • İlgili bir arkadaş, katkıları da standartlara uygun, ilgisini gördüğüme sevindim. Bu proje açısından en iyisi burayla düzenli ilgilenmeye gönüllü birinin bu yetkiye sahip olması. Kendisini bu açıdan yeterliliği olduğunu düşünmekteyim. --82 ~145 ileti 20.55, 27 Şubat 2020 (UTC)
  • Bence uygun, Vikikaynak da boşta kalmamış olur. Arkadaşın en iyi şekilde yürüteceğini düşünüyorum. --Magurale (mesaj) 22.18, 3 Mart 2020 (UTC)
  • Kardeş projelerden Vikikaynak için hizmetliliği uygun gözüküyor. Projeye ilgili ve biraz yetkin olan kullanıcıların hizmetli olması benim açımdan uygundur.--Nanahuatl (mesaj) 22.20, 3 Mart 2020 (UTC)
  • Destekliyorum. LuCKY (mesaj) 07.39, 4 Mart 2020 (UTC)

Olumsuz Olumsuz[değiştir]

Tarafsız Tarafsız[değiştir]

Geçersiz Geçersiz[değiştir]

Yorum Yorum[değiştir]

@HakanIST @Uğurkent Sorun yoksa kapatalım mı?

1 aydır bekliyor, oy verenler de oy kıstaslarını karşılıyor, bütün şartlar tamam, fazla uzatmaya gerek yok. Uğurkent (mesaj) 14.04, 4 Mart 2020 (UTC)