Vikikaynak:Hizmetlilik başvurusu

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hizmetli olmak isteyenler buraya adını ekleyebilirler. Sonucunu almanız uzun sürebilir; sabırlı olunuz. Lütfen başvurunuzun altına neden hizmetli olmak istediğinizi ve hizmetli olmanıza yönelik diğer düşüncelerinizi ekleyiniz. Hizmetlilik, bürokratlık, başvuruları konularındaki olabilecek görüşlerinizi ve fikirleriniz lütfen Tartışma sayfasında belirtiniz.

Bundan önceki başvuruları arşivlerden görebilirsiniz.

Hizmetlilik başvurusu arşivi

Hizmetlilik başvurusu[değiştir]

Satirdan kahraman[değiştir]

Oy verin!

Sayısal sonuç
 Geçerli oy:
 Destek:
 Karşı:
 Tarafsız:
 Oran:


Satirdan kahraman (TartışmaKatkılarkahraman&project=tr.wikisource İstatistikler)

 • @Satirdan kahraman'in ikinci hizmetlilik dönemi 4 Aralık'ta sona eriyor. Bu iki dönemde toplam dokuz aylık bir deneyim sahibi oldu. Bu süreçte Vikikaynak'a gerek madde alanında kattıklarıyla, gerekse bir hizmetli olarak işin teknik kısmında kattıklarıyla olsun bu projenin atıllıktan kurtulup bir ivme kazanmasında çok ciddi bir pay sahibi oldu. Bununla birlikte, projeye olan ilgisi ve tecrübesini de hesaba katarak, beraber uyum içerisinde çalıştığımız bir kullanıcı olması hasebiyle kendisi de kabul ederse bu sorumluluğu üstlenmeye devam etmesini istiyor ve bu nedenle kendisini aday gösteriyorum. Saygılarımla. --justinianus | mesaj 06.05, 20 Kasım 2020 (UTC)

çok incelikli yazısı başta olmak üzere bu adaylık için teşekkür ederim. diyecek çok bir şey bulamayarak kabul ettiğimi kaydedeyim. Satırdan Kahraman (mesaj) 11.32, 20 Kasım 2020 (UTC)

Olumlu Olumlu[değiştir]

 1. Satirdan Kahraman kendisine verilen geçici hizmetlilik süreçlerinde aktif bir hizmetli olmanın yanında aktif olarak da içerik girmeye devam etmiştir. Ara sıra bu projeye göz gezdirirken onun göreviyle ilgili ciddi bir sorunla karşılaştığımı hatırlamıyorum. Kendisine yeni adaylığında başarılar dilerim. Uncitoyen (mesaj) 14.34, 20 Kasım 2020 (UTC)
 2. Vikikaynak ile ilgili e-posta aracılığıyla her daim sıkılmadan cevap veren, pozitif düşünce tarzıyla hareket eden kullanıcı olduğundan yeniden hizmetli olması elzemdir.--Can (mesaj) 16.52, 21 Kasım 2020 (UTC)
 3. Son derece ilgili bir kullanıcı, yine destekliyorum. -- Ahmet Turhan(mesaj) 16.53, 21 Kasım 2020 (UTC)
 4. Justinianus ve Satırdan Kahraman son zamanlarda Vikikaynak'ın ilerlemesini sağlayan başlıca birkaç kullanıcıdan ikisi. Katkılarına baktığımda hizmetlilik yetkilerini kullanışında herhangi bir hataya da rastlamadım. Devam etmemesi için hiçbir sebep göremiyorum. Kendisine yeni dönem de başarılar dilerim.--Anerka (mesaj) 16.57, 21 Kasım 2020 (UTC)
 5. Anerka'ya katılıyorum. Tam destek! --Victor Trevor (mesaj) 17.49, 21 Kasım 2020 (UTC)
 6. --ToprakM 19.24, 21 Kasım 2020 (UTC)
 7. Destekliyorum.-Thecatcherintherye (mesaj) 20.16, 21 Kasım 2020 (UTC)
 8. Adaylık gerekçemde belirttiğim hususlara binaen. --justinianus | mesaj 10.29, 22 Kasım 2020 (UTC)
 9. Vikipedi dışındaki projelerdeki hizmetlilik başvurularında, yeterince Viki projesi tecrübesi olan ve istekli olan herkese destek verme eğilimindeyim. Kullanıcı da bunu karşılıyor benim açımdan :)--Nanahuatl (mesaj) 10.52, 22 Kasım 2020 (UTC)
 10. Kolaylıklar dilerim.--Kingbjelica (mesaj) 11.57, 22 Kasım 2020 (UTC)

Olumsuz Olumsuz[değiştir]

Tarafsız Tarafsız[değiştir]

Geçersiz Geçersiz[değiştir]

Yorum Yorum[değiştir]

Bürokratlık başvurusu[değiştir]

Şimdilik Geçerli bir Bürokratlık Başvurusu bulunmamaktadır.