Kullanıcı mesaj:Fuzûlî~trwikisource

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Merhaba Fuzûlî~trwikisource; güvenilir, özgür ve kapsamıyla tarihteki en büyük kütüphaneyi oluşturma amacıyla yola çıkmış Vikikaynak'a hoş geldin!

Vikikaynak, telif hakkı serbest olan eserlerin eklenebildiği özgür bir kütüphanedir. Bu nedenle TELİF HAKKI SAKLI OLAN ESERLERİ BURAYA EKLEMEMEN GEREKİYOR, BUNU SAKIN UNUTMA. Telif hakkı ile ilgili daha fazla bilgi almak için şu sayfayı ziyaret edebilirsin.

Vikikaynak ile ilgili daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsun, şu sayfa senin işini görecektir.

Studying Star Wars.jpg

Burada ne mi yapabilirsin? Yapılabilecek pek çok şey var. Dilersen burada bulunmayan bir eseri ekleyebilirsin. Nasıl ekleyeceğinle ilgili bilgileri burada bulabilirsin. Sadece cesur ol ve katkıda bulun!

İlgi alanındaki bir madde burada var ama düzensiz mi görünüyor? Sorun değil, yalnızca sayfanın üstündeki "Değiştir" tuşuna bas, açılan sayfada istediğin gibi değişikliklerini yap ve kaydet. İşte bu kadar basit!

Nasıl düzenleme yapacağınla ilgili detaylı bilgiler için seni şuraya alalım.

Daha fazla detay istiyorsan İçindekiler sayfamıza bir göz atabilirsin. Hadi, kendine güven ve değiştirmeye başla!

Topluluk olarak gerekli duyuruları ve paylaşımları Köy Çeşmesinde bulabilirsin.

Topluluk portalımız da ziyaretine açık. Burada yapılacak işleri bulabilir ve hatta kendi önerilerini paylaşabilirsin.

Bir sorun olursa Vikikaynak kullanıcıları yardıma hazır. Mesaj sayfalarımıza uğraman yeterli.
Mesajını yazdıktan sonra sonuna dört adet tilde (~~~~) koymayı ya da Signature button.png butonuna basmayı unutma, böylece mesajı atanın sen olduğunu anlayalım. Face-smile.svg

Eğer kullanıyorsan Telegram kanalımıza da katılabilirsin. Buraya tıkla ve aramıza katıl!

Hadi! Vikikaynak seni ve güzel katkılarını bekliyor. İstersen aşağıdaki kutucuktan eklemek istediğin metni yazarak hemencecik eklemeye başlayabilirsin. Şimdiden iyi çalışmalar! ~~~~

--Nosferatü 05:25, 20 Haziran 2006 (UTC)

Ermeni soykırımı iddiaları hakkında[değiştir]

Merhabalar Fuzuli Ermeni soykırımı iddiaları ile ilgili olarak bir sayfa açtım. Şimdilik sadece dış bağlantılar var (vikipediden aşırdım) bu sayfayı geliştirerek devam edebiliriz.--Nosferatu 14:32, 26 Mart 2007 (UTC)

İşlerim dolayısıyla bu aralar yeterince ilgilenemiyorum ama seni destekleyici bir çalışma içine girebilirim --Nosferatu 07:06, 27 Mart 2007 (UTC)
Ermeni soykırımı iddiaları konusundaki çalışmalarınızdan dolayı takdirlerimi sunmak istiyorum.. Genel Kurmay'la ilgili telif konusunda tereddüt etmeyiniz.. Zira telif denilince akla, birinci derecede müellif veya varislerinin ticari haklarının korunması gelir.. Genel Kurmay'ın yayınları ticari değil, doğrudan doğruya, karşılıksız olarak Türk Devleti'ne hizmettir.. Size bu konuda muhataplık, sadece teşekkür için olur. Genel Kurmay , o yayınları dünya kamuoyuna duyurulsun, gerçekler bilinsin diye ortaya koymaktadır ve siz de buna yardımcı oluyorsunuz.. Yani meselenin hukuki sorun olacak bir yönü yok.
Saniyen, siz bu maddeleri geliştirirken, meseleyi ansiklopedik açıdan irdeliyormuş gibi yapıp, bu ve benzeri iddiaların asılsızlığının seydana çıkmasını önlemek isteyenler olacaktır.Şevkiniz kırılmasın.. Yaptığınız iş, basit bir madde yazma işi değildir. İşlerinin müsait olması halinde size sn. Nosferatü'nün destek vereceğini belirtmesi de ayrıca takdire değer. Bilvesile selamlar.. --Hasan Sami 18:33, 8 Nisan 2007 (UTC)
Fuzûlî bu konu ile alakalı olarak yapmış olduğun çalışmalardan dolayı seni kutlarım. --Absarileti 17:18, 14 Nisan 2007 (UTC)

E-kitap[değiştir]

Hem de nasıl:)) Güvenilirliği kuşkuluğu kaynağa bile gözden geçirir aktarırım mantığıyla razıydım ama onu bile bulamamıştım. Çok makbule geçer, ne çok sevindim anlatamam. Nasıl yapalım? --Suelnurmesaj 20:47, 21 Nisan 2007 (UTC)

Daha önce hiç vikiden e-posta almak için kullanmamıştım ama açık tabi. --Suelnurmesaj 20:52, 21 Nisan 2007 (UTC)
Çok makbule geçecek teşekkür ederim. :)--Suelnurmesaj 21:46, 21 Nisan 2007 (UTC)

Kısayollar[değiştir]

İstediğin kısayolları yerleştirdim eğer tam bir liste verirsen hepsini kısayol olarak yerleştirebilirim--Nosferatu 06:41, 23 Nisan 2007 (UTC)

O sayfayı buraya kopyalıyorum ne olacağını ben de bilmiyorum ama sanırım deneme yanılma ile bu işi öğreneceğiz--Nosferatu 12:45, 23 Nisan 2007 (UTC)

Yöneticilik başvurusu ve oy kullanma kıstasları[değiştir]

VikiKaynak tartışma:Yöneticilik başvurusu sayfasında devam etmekte olan yöneticiliğe başvurma için gerekli olan şartlar ve gerek bu seçimlerde gerekse VikiKaynak içerisinde ki başka seçimlerde oy kullanabilmek için gerekli kıstaslar üzerine tartışma sürmektedir. Lütfen görüşlerinizi bildiriniz. Kolay gelsin. İyi çalışmalar.--Absarileti 12:02, 8 Mayıs 2007 (UTC)

Your account will be renamed[değiştir]

08:38, 20 Mart 2015 (UTC)

Renamed[değiştir]

12:53, 19 Nisan 2015 (UTC)