Kullanıcı mesaj:Egemensen

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoşgeldiniz[değiştir]

Hoş geldin Egemensen!


Merhaba Egemensen; güvenilir, özgür ve kapsamıyla tarihteki en büyük kütüphaneyi oluşturma amacıyla yola çıkmış Vikikaynak'a hoş geldin!

Vikikaynak, telif hakkı serbest olan eserlerin eklenebildiği özgür bir kütüphanedir. Bu nedenle TELİF HAKKI SAKLI OLAN ESERLERİ BURAYA EKLEMEMEN GEREKİYOR, BUNU SAKIN UNUTMA. Telif hakkı ile ilgili daha fazla bilgi almak için şu sayfayı ziyaret edebilirsin.

Vikikaynak ile ilgili daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsun, şu sayfa senin işini görecektir.

Studying Star Wars.jpg

Burada ne mi yapabilirsin? Yapılabilecek pek çok şey var. Dilersen burada bulunmayan bir eseri ekleyebilirsin. Nasıl ekleyeceğinle ilgili bilgileri burada bulabilirsin. Sadece cesur ol ve katkıda bulun!

İlgi alanındaki bir madde burada var ama düzensiz mi görünüyor? Sorun değil, yalnızca sayfanın üstündeki "Değiştir" tuşuna bas, açılan sayfada istediğin gibi değişikliklerini yap ve kaydet. İşte bu kadar basit!

Nasıl düzenleme yapacağınla ilgili detaylı bilgiler için seni şuraya alalım.

Daha fazla detay istiyorsan İçindekiler sayfamıza bir göz atabilirsin. Hadi, kendine güven ve değiştirmeye başla!

Topluluk olarak gerekli duyuruları ve paylaşımları Köy Çeşmesinde bulabilirsin.

Topluluk portalımız da ziyaretine açık. Burada yapılacak işleri bulabilir ve hatta kendi önerilerini paylaşabilirsin.

Bir sorun olursa Vikikaynak kullanıcıları yardıma hazır. Mesaj sayfalarımıza uğraman yeterli.
Mesajını yazdıktan sonra sonuna dört adet tilde (~~~~) koymayı ya da Signature button.png butonuna basmayı unutma, böylece mesajı atanın sen olduğunu anlayalım. Face-smile.svg

Eğer kullanıyorsan Telegram kanalımıza da katılabilirsin. Buraya tıkla ve aramıza katıl!

Hadi! Vikikaynak seni ve güzel katkılarını bekliyor. İstersen aşağıdaki kutucuktan eklemek istediğin metni yazarak hemencecik eklemeye başlayabilirsin. Şimdiden iyi çalışmalar! ~~~~

--AbSar 23:13, 11 Mayıs 2006 (UTC)

Hoşgeldin, Egemensen. Çok güzel bilgiler ekliyorsun. Sormak istediğim bir şey var, umarım eklediklerinde telif sorunu yoktur. Tekrar hoşgeldin--Ugur Basak 20:59, 14 Şubat 2006 (UTC)

Telif sorunu olacağını sanmıyorum. Hepsi anonim eserler.--Egemensen 06:55, 15 Şubat 2006 (UTC)
O zaman güzel. Ellerine sağlık.

O özellik sadece yöneticiler için kullanıma açık. Şu andada burada kullanıcı sayısı ve aktiflik az olduğundan dolayı yönetici vermiyorlar. Elle devam edeceksin. Çok fazla sayfamı var yükleyeceğin--Ugur Basak 12:07, 15 Şubat 2006 (UTC)

kategoriler hakkında[değiştir]

Merhabalar Egemensen sen yokken biraz kategori düzenlemesi yapıp vikikaynağı asıl işlevine getirmeye çalıştık. Türküler kategorisine biraz müdahalede bulunduk sayfaları türküler kategorisinden çıkarıp yörelerine göre tasnif ettik projeni sekteye uğratmamışızdır umarım --Nosferatü 05:58, 20 Mayıs 2006 (UTC)

Yeniden Hoşgeldiniz[değiştir]

Geri dönmeniz bizi çok sevindirdi. İyi çalışmalar.--AbSar 10:03, 20 Mayıs 2006 (UTC)

Merhaba[değiştir]

Mütevelli Heyeti Seçimleri için Türkçe VikiKaynaktanda oy kullanınız. Muhteşem katkılarınızın devamı temennilerimle. İyi çalışmalar. --Absarileti 11:48, 1 Eylül 2006 (UTC)