Tartışma:Kadına Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye Dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

@Vito Genovese, bir de buradan rahatsız edebilir miyim? :) Bu sol kısımdaki sayıya tıkladığımızda Sayfa ad alanına giden yazılım parçası, dizin sayfasındaki değişiklik sonrası ortadan kayboldu. :(

Ne yaptım: < pagelist 1=Kap. 2=İç kap. 3=Giriş / > gibi bir etiketle dizin sayfasında 1-2-3-4 diye giden sayı görüntülemesini Giriş-İç Kapak-1-2-3 şeklinde ayarladım. Ayrıca sana da sesleneyim @Justinianus--Satırdan Kahraman (mesaj) 21.14, 10 Eylül 2020 (UTC)

O özelliği doğrudan enwikisource'tan çekiyoruz. Ya ondan ya da sayfa numarasından vazgeçmek gerekecek herhâlde. Bir ara o enwikisource betiğini alıp kurcalamayı deneyebilirim ama şu günlerde ne yazık ki olamaz gibi.
Vito Genovese 21.56, 10 Eylül 2020 (UTC)
Artık ne zaman eliniz boşta olursa :) Satırdan Kahraman (mesaj) 09.24, 11 Eylül 2020 (UTC)
  • @Satirdan kahraman, tam olarak nerede nasıl bir hata oluştuğunu anlayamadım, tekrar açıklamanız mümkün müdür acaba? Yapabileceğim bir şey olursa yapmaya çalışayım. --justinianus 06.21, 11 Eylül 2020 (UTC)
    • @Justinianus Hay hay. Şöyle. Metnin dizin sayfasına gidelim. Bu dizin sayfasında sayfalar kutucuğu var. Buraya < pagelist etiketi ile değerler yazdım, Değeri yazmadan önce orası boştu. PDF uzantılı dosyanın ilk sayfasından itibaren 1-2-3... şeklinde gidiyordu. Bu değerler sayfa listesini matbu eserin sayfasıyla aynı yapmaya yarıyor. Ayrıca tek tek sayfalara gitmeden sayfa içeriğini görmekte yardımcı oluyor. Çok ayrıntılı olarak burada. burada konuştuğumuz üzere de sol taraftaki mavi kutucukları getirdik, bastığımızda ilgili sayfa ad alanına gidiyor ve koyu renkle ilgili metni belirliyor. İşte bu mavi parantezler, dizin sayfasındaki sayfa listesini değiştirdiğim durumda ana ad alanından tamamen kayboldular. Satırdan Kahraman (mesaj) 09.24, 11 Eylül 2020 (UTC)
      • Şimdi anladım sanıyorum. Fakat görebildiğim kadarıyla teknik bir sorun, nasıl çözebiliriz bir bilgim yok maalesef. --justinianus 18.24, 11 Eylül 2020 (UTC)
  • @Superyetkin, rahatsız etmediğimi umarak size sesleneyim hocam. Biçem kılavuzu için hazırlık yapıyoruz ve haliyle bu sorunun giderilmesi gerekiyor. Yardım edebilir misiniz, esenlikler. :)) --Satırdan Kahraman (mesaj) 12.59, 4 Ekim 2020 (UTC)
Unutmadan da ilgili değişiklik buydu--Satırdan Kahraman (mesaj) 13.01, 4 Ekim 2020 (UTC)