Şablon:Eser son

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Kaynak:
Emblem-important.svg    

Bu metnin kaynak belgesi bilinmemektedir.


"Kaynak", diğer kullanıcıların bu çalışmanın bir suretini bulabilecekleri yer anlamına gelir. Bu tercihen özgün eserin Wikimedia Commons'a yüklenebilecek ve istinsah edilebilecek taranmış bir kopyası olabilir. Değilse, yine tercihen URL olabilir. Her ikisi de mevcut değilse lütfen bu durumu tartışma sayfasında açıklayın. Aksi takdirde, telif politikası gereğince sayfa silinebilir.

Telif durumu:

Symbol comment vote.svg

Bu maddede yer alan eseri̇n teli̇f bi̇lgi̇si̇ beli̇rsi̇zdi̇r.

Vikikaynak'ta yalnızca telif hakkı serbest, kamu malı statüsünde olan veyahut telif haklı saklı olmakla birlikte, yasal koruma süresi dolduğu için telif hakkı serbest hâle gelmiş eserler yer alabilir. Karışıklığa mahal verilmemesi için, eserlerin telif bilgisinin maddede yer alması gerekir. Aksi takdirde, maddede olası bir telif hakkı ihlali söz konusu olabilir. Bu durum da maddenin silme politikası gereğince silinmesine neden olabilir.

Maddeye eserin telif hakkı bilgisini girerek Vikikaynak'a katkıda bulunabilirsiniz.

Kullanım[değiştir]

Eserin kaynak ve telif bilgisini bir arada gösterebileceğiniz şablondur.

Kaynak veyahut telif bilgisi girilmezse buna dair uyarı şablonları şablonda görünecektir. Bu sayfada da bilgi yer almadığı için şablon uyarı mesajlı hâli ile görünmektedir. Kaynak ya da telif bilgisi girilirse mesajlar kaybolacaktır.

Ayrıca bakınız: {{Eser başlık}}
{{Eser son
| kaynak =
| telif  =
}}