Vikikaynak:Hizmetlilik başvurusu

Vikikaynak sitesinden
(Vikikaynak:Yöneticilik başvurusu sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hizmetli olmak isteyenler buraya adını ekleyebilirler. Sonucunu almanız uzun sürebilir; sabırlı olunuz. Lütfen başvurunuzun altına neden hizmetli olmak istediğinizi ve hizmetli olmanıza yönelik diğer düşüncelerinizi ekleyiniz. Hizmetlilik, bürokratlık, başvuruları konularındaki olabilecek görüşlerinizi ve fikirleriniz lütfen Tartışma sayfasında belirtiniz.

Bundan önceki başvuruları arşivlerden görebilirsiniz.

Hizmetlilik başvurusu arşivi

Hizmetlilik Başvurusu[değiştir]

𐰇𐱅𐰚𐰤[değiştir]

Sayısal sonuç
 Geçerli oy:
 Destek:
 Karşı:
 Tarafsız:
 Oran:


Vikipedi'deki köy çeşmesinde yapılan fikir alışverişine binaen üçüncü kez hizmetlilik isteğinde bulunuyorum. Daha önceki adaylıklarımda olduğu gibi vandalizmle mücadele, silinmeyi bekleyen sayfalar vb. mekanik sorunlarla ilgileneceğim. --𐰇𐱅𐰚𐰤 (mesaj) 13.43, 16 Ağustos 2019 (UTC)

Olumlu Olumlu[değiştir]

  1. Daha önceki adaylıklarda belirttiğim gerekçelerin aynılarını düşünüyorum. Bu arada hizmetliliğin süre sınırlı değil, süresiz olması şartıyla. Böyle bir şartımız, politikamız yokken bu projeye neden istisna tanıdığımızı anlayamadım.--Rapsar (mesaj) 16.55, 16 Ağustos 2019 (UTC)
  2. Destekliyorum.--HakanIST (mesaj) 11.51, 17 Ağustos 2019 (UTC)
  3. Hayırlı olsun.--Kingbjelica (mesaj) 16.47, 17 Ağustos 2019 (UTC)

Olumsuz Olumsuz[değiştir]

  • Vikipedi'de kullanıcının taraflı davrandığı, nezaket kurallarına uymadığı, suizanda bulunduğu, yaptığım gözlemlerden bazıları. Bunlar, bir hizmetlide olmaması gereken davranışlardan bazıları. Ayrıca, iletişime kapalı olması da bir başka eksi. İlgi alanı olan konularda büyük katkıları olduğu tartışılmaz, zamanında benim de büyük katkılarım vardı, sırf olumlu katkıda bulunmak yeterli olsa oyum olumlu olurdu. Ancak objektif davranmadığına dair kanaatim nedeniyle olumsuz oy kullanmak zorundayım.-Thecatcherintherye (mesaj) 09.44, 19 Ağustos 2019 (UTC)
Tespitlerin doğru ya da yanlışlığından ziyade buradaki geçerliliği hakkında bir şey diyeceğim. Maalesef Vikikaynak hayalet kasaba görünümünde. Dolayısıyla taraflı davranabileceğim, nezaket kurallarına uymayacağım ve suizanda bulunabileceğim bir ortam yok. Keşke olsaydı, o hâlde hizmetlilik başvurum da olmazdı ancak durum bu.

Tarafsız Tarafsız[değiştir]

Geçersiz Geçersiz[değiştir]

Yorum Yorum[değiştir]

Bürokratlık Başvurusu[değiştir]