Şablon:Anon vandal

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Stop hand nuvola alternate.svg
Az önce bir Vikikaynak sayfasına zarar verdiniz, lütfen bu tutumunuza son verin! Vandalizm olarak adlandırdığımız bu kötü davranışa Vikikaynak'da izin verilmez. Gerçekten bir katkı yapmak istiyorsanız Vikikaynak'a hoş geldiniz, fakat zarar vermeye devam ederseniz, yaptığınız bütün değişiklikler geriye alınacak ve siz de engelleneceksiniz. Değişiklikleriniz yapıcı olduğu sürece Vikikaynak'a katkıda bulunmaya devam edebilirsiniz. Lütfen Vikikaynak'ın Engelleme politikası ve Vandalizm sayfalarını inceleyin; yaptığınız bu tip hareketlere tolerans gösterilmeyecek ve yumuşak davranılmayacaktır.

Makul bir editör olmanızı diliyor ve bir kullanıcı adı almanızı bekliyoruz. Vikikaynak'a tekrar hoş geldiniz, fakat vandallık yaptığınız müddetçe Vikikaynak'dan engellenmeniz yakındır.

Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldığınızı düşünüyorsanız, paylaşılan bir IP adresini kullanıyor olabilirsiniz. Gene de, bu adresten tekrar edilen vandallıklar geçici olarak engellenmenize veya erişiminizin tümüyle durdurulmasına yol açabilir. Gelecekte karışıklığa yol açmamak için lütfen şimdi bir kullanıcı hesabı edinin.