Linda Gronlund'un kız kardeşi Elsa'ya bıraktığı mesaj

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Elsa, ben Lynn. Şey. Sadece bir dakikam var. United 93 sefer sayılı uçuştayım ve uçak kaçırıldı. Şey, bombaları olduğunu söyleyen teröristler tarafından. Belli ki, ee, Dünya Ticaret Merkezine uçakları çarpmış ve görünüşe göre diğerleri gibi bunu da düşürecekler.

Çoğunlukla, seni sevdiğimi söylemek istedim...ve... Seni özleyeceğim...ve...ve anneme ve babama onları sevdiğimi söyle. (iç çekme) Seni seviyorum ve bunu söylemek istedim. Bunu sana tekrar söyleme şansını bulup bulamayacağımı bilmiyorum. (iç çekme)

Şey... (anlaşılmaz) Tüm eşyalarım kasada. Kasa yatak odamdaki dolabımda. Kombinasyonu: C'yi çek ve ardından 0-9-1-3 ve ardından, şey ve ardından ...ve vurduktan sonra kilidi açılır.

(iç çekme)

Seni seviyorum ve umarım yakında seninle konuşabilirim. Hoşçakal.

Kaynak: https://vault.fbi.gov/9-11%20Commission%20Report/9-11-interviews-2001-09-sep-05-of-08
Telif durumu:

Copyright.svg PD-icon.svg Bu çalışma bir çeviri olup özgün metinle çeviri metnin telif hakları ayrıdır. Telif hakları ile ilgili bilgiler için sağdaki "Genişlet" kısmına tıklayın.
Özgün:

Başlık 17, Bölüm 1, Bölüm 105 ABD Kanununun şartları altında Amerika Birleşik Devletleri Federal Hükümeti işi olduğu için bu çalışma ABD'de kamu malıdır.

Not: Bu sadece Federal Hükümetin çalışması değil, ABD eyaleti bölge, federasyon, il, belediye veya diğer alt herhangi bir birimin ABD devlet çalışmaları için geçerlidir. Bu şablon 1978 yılından bu yana ABD Posta Servisi tarafından yayımlanan pul tasarımları için geçerli değildir. (Bakınız 206.02(b) of Compendium II: Copyright Office Practices).

Çeviri:
Linda Gronlund'un kız kardeşi Elsa'ya bıraktığı mesaj çalışmasını çeviren kişi olarak ben, bu çalışmamı aşağıdaki lisans altında yayınlıyorum:

Bu çalışma esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunulduğu sürece, türevlerin serbest kullanımına, dağıtılmasına ve oluşturulmasına izin veren Creative Commons Atıf-AynıLisanslaPaylaş 3.0 Yerelleştirilmemiş lisans metni lisansı altında yayımlanmıştır.