Kullanıcı:Suelnur/Seyir defteri

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Seyir defteri — Nuvola apps kdict.png
Şablon:Tıkla
Şablon:Tıkla
Şablon:Tıkla
Şablon:Tıkla
Şablon:Tıkla
Şablon:Tıkla


=> Şu sıra maniler kategorisini kendime iş edinmiş durumdayım; tekrarları çıkartıyor, küçük düzenlemeler yapıyor ve memleketimin manilerini ekliyorum. — 16:41, 23 Şubat 2007

=> Aslında sıradaki hedefim türküler kategorisi idi. Lakin çok sevdiğim (ve ezbere bildiğim) Merdiven şiirini burada bulamayınca istikamet değiştirdim. Şimdiki hedefim Ahmet Haşim eserleri. Kitaplığımı karıştırayım bakalım, neler çıkacak içinden. — 21:52, 9 Mart 2007 (UTC)
Daha çok eksiği var ama ilk haline göre hiç de fena sayılmaz. — 19:35, 2 Nisan 2007 (UTC)

=> Ahmet Haşim ile ilgili yaptığım benzer bir çalışmayı Ömer Seyfettin eserlerinde de uygulamayı düşünüyorum hatta başladım bile :) Lâkin bu sefer giriş yapacağım maddeler öykü tarzında olacağı için işim biraz daha zor olacak ve zaman alacak sanırım. — 19:35, 2 Nisan 2007 (UTC)
Tesadüfen baktığım Uzman Jandarma Kanununda gördüm ki bizim kanun maddelerinin ciddi bir okunabilirlik sorunu var. Ömer Seyfettin eser eklemelerimden usandıkça Bilgi Edinme Hakkı Kanunundaki düzenlemeyi esas alarak müdahale etmek niyetindeyim ama, bakalım — 23:42, 3 Nisan 2007 (UTC)
Siyasi Partiler Kanununa epeyce, Dernekler Kanunu, Basın Kanunu ve Uzman Jandarma Kanununa bir miktar katkım oldu.(epey zaman önce:P)Halen hikayelerin içinden çıkamamış vaziyetteyim:)) — 00:18, 23 Kasım 2007 (UTC)
Wikisource'dakine benzer bir biçem kılavuzu oluşturmaya çalışıyorum. Yapılanma sayfalarını sağdan soldan rötuşluyorum, ufak tefek rutin işler de var. Ve halen Ömer Seyfettin davasındayım:( daha düzyazıları eklenecek...— 23:54, 2 Mart 2008 (UTC)

=> Yapılacak ne çok iş var. Dizin sayfalarını hazırlıyoruz ve kategori düzenlemesi yapıyoruz. Kısacası yapılandırma halindeyim.. — 15:16, 16 Mart 2008 (UTC)

=> {{çevirmensiz}} şablonunu en.source yardımıyla oluşturdum ve dış kaynaklı ancak çevirmeni belli olmayan eserleri işaretleyip tek bir kategoriye atıyorum, {{hoşgeldin}} şablonunu tazeledim, {{sil}} şablonu ve {{telif}} şablonunu da elden geçireceğim. {{Şablon:Eser1}} i yeni alan adına göre revize ettik, maddeleri gezip şablonu güncellemekle meşgulüm. 22:02, 26 Nisan 2008 (UTC)