Şablon:Çeviri lisans

Vikikaynak, özgür kütüphane
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Copyright.svgAchtung.svg Bu çalışma bir çeviri olup orijinal metin ile birlikte ayrı telif hakkı durumları kapsamındadır. Telif hakları ile ilgili bilgiler için sağdaki "Genişlet" kısmına tıklayın.
Orijinal:
 

{{{metin}}}

 
Çeviri:
Bu çevirinin lisans bilgisi eksiktir ve bu sebeple silinmeye aday gösterilebilir.
Yardım için, bkz: Yardım:Telif etiketleri veya tartışma sayfası.

 
Şablon belgelemesi Belgeleme

Kullanım

Bu şablonu Türkçe olmayan özgün çalışmanın ve Türkçe çevirisinin ayrı ayrı lisans durumunu belirtmek için kullanın. Vikikaynak'ta yer alabilmeleri için, Hem özgün çalışmanın hem de çevirisinin serbest lisanslı ya da kamu malı olması ve her iki lisansın da aynı olsalar dahi belirtilmiş olması gerekir.

İlgili lisanslama şablonlarını, yaylı ayraçlarıyla beraber bu şablonda ilgili bölümlere ekleyin. Parametre kullanımı için aşağı bakınız.

{{Çeviri lisans
 | orijinal    = 
 | çeviri = 
}}

Örnek

{{Çeviri lisans
 | orijinal    = {{KM-eski}}
 | çeviri = {{KM-Kişisel}}
}}
Copyright.svg PD-icon.svg Bu çalışma bir çeviri olup orijinal metin ile birlikte ayrı telif hakkı durumları kapsamındadır. Telif hakları ile ilgili bilgiler için sağdaki "Genişlet" kısmına tıklayın.
Orijinal:

Bu çalışma 1 Ocak 1925 tarihinden önce yayımlanmıştır ve kamu malıdır. Çünkü yazarı en az 100 yıl önce ölmüştür.


Uyarı: Bu eser, Amerika Birleşik Devletleri dışında kamu malı olmayabilir; özelikle ABD eserleri için Kanada, Çin Halk Cumhuriyeti (Hong Kong ya da Makao hariç), Almanya, Meksika ve İsviçre gibi kısa vadeli kuralı geçerli olmayan ülke ve bölgelerde geçerli değildir. Eseri oluşturan ve tarihi gibi temel bilgiler belirtilmelidir. Daha fazla bilgi için Vikikaynak:Kamu malı sayfasına ya da buraya göz atabilirsiniz. .

 
Çeviri:

Ben, bu çalışmanın telif hakkı sahibi olarak, çalışmayı kamu malı olarak yayınlarım. Tüm dünya çapında geçerlidir.
Bunun yasal olarak mümkün olmaması durumunda:
Bu çalışmayı herhangi bir amaç için, herhangi bir şart olmaksızın, yasalarca gerekli olmadıkça, herkesin kullanmasına izin veriyorum.

 

Çeviri ad alanı

Çeviri ad alanında çeviri için herhangi bir lisans belirtilmemişse, şablon boşluğu otomatik olarak {{Cc-by-sa-3.0}} ile dolduracaktır. Orijinal metin için lisans bilgisi yine de sağlanmalıdır.

Kategorilendirme

Çeviri lisansı gösterilmemişse ve sayfa Çeviri ad alanında değilse, bu şablon sayfaları Kategori:Lisans şablonu olmayan çeviriler kategorisine ekler.