Vikikaynak:Hizmetlilik başvurusu/Cobija2

Vikikaynak sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Cobija[değiştir]

Aşağıdaki bir başvurunun arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

Sayısal sonuç
 Geçerli oy: 5
 Destek: 5
 Karşı: 0
 Tarafsız: 0
 Oran: % 100

Daha evvelden de üçer kere altışar aylık sürelerle hizmetlilik yapmış fakat sonrasında yarım yıl aktif olmayacağımdan ötürü tekrar uzatılmasını istememiştim. O yarım yıllık dönemi atlattım, mevcuden bir hizmetlinin olmamasından ötürü tekrar adaylığımı koyuyorum. --Cobija (mesaj) 22.45, 12 Mayıs 2018 (UTC)

@HakanIST, müsait olduğunda ilgilenebilir misin? --Cobija (mesaj) 05.07, 10 Temmuz 2018 (UTC)
Sonuç: Başarılı. Oylama sonucu kullanıcı 6 ay süreyle hizmetli seçilmiştir. --Cobija (mesaj) 00.59, 24 Temmuz 2018 (UTC)

Olumlu Olumlu[değiştir]

  1. Destek Destek Kendisini Vikipedi'den tanıyorum, politika ve yönergelere hakim bir kullanıcı. Vikipedi'deki katkıları, orası için hizmetli olmaya uygun değil, o yönde değil başka yönde katkıları var, orada hizmetli adayı olsaydı görüşüm tarafsız/olumsuz olacaktı muhtemelen. Ancak burada gördüğüm kadarıyla durum farklı. Vikipedi ile kıyaslandığında çok daha az aktif bir proje, burada sorumluluk almak isteyen nitelikli ve donanmlı kullanıcılar varsa, almasında bir sakınca göremiyorum. Kendisi de daha önce zaten bu görevi yerine getirmiş, 6 aylık bir süreç için değil süresiz olarak hizmetli seçilmesi gerektiğini düşünüyorum. Vikipedi'de onlarca aktif olmayan hizmetli varken burada bu tip bir uygulama olmasını adil bulmuyorum, gereksiz yere vakit kaybı olarak görüyorum.--Rapsar (mesaj) 19.29, 18 Mayıs 2018 (UTC)
  2. Destek Destek Gayet uygun. Kolaylıklar diliyorum.--Kingbjelica (mesaj) 01.56, 20 Mayıs 2018 (UTC)
  3. Destek Destek Buradaki katkılarına ve donanımına yakından tanık olmuş bir kullanıcı olarak, projenin etkinlik durumundan bağımsız olarak hizmetli olmayı kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum. Bu yetkinin süresiz olması gerektiği konusunda da Rapsar'a katılıyorum. --82 ~145 ileti 08.19, 20 Mayıs 2018 (UTC)
  4. Destek Destek biz burada hizmetli olsun diye destek veriyoruz, daha önce de öyle yaptık. süreli olması kararı neye göre veriliyor, hatırlayamadım şimdi. destek tabii.. --kibele 17.05, 21 Mayıs 2018 (UTC)
  5. Destek Destek Kullanıcı tecrübeli, bence de olmasında mahsur yok --TmѰ e12 20.40, 27 Mayıs 2018 (UTC)

Olumsuz Olumsuz[değiştir]

Tarafsız Tarafsız[değiştir]

Geçersiz Geçersiz[değiştir]

Yorum Yorum[değiştir]