"Şablon tartışma:Eser son" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
değişiklik özeti yok
::{{seslen|Satirdan kahraman}}, bu tip durumlarda değişiklik gerekçesini kullanmak veyahut yapılan değişikliğe ilişkin bir bilgilendirmenin ilgili kullanıcıya mesaj ya da tartışma yoluyla iletilmesinde fayda olduğunu düşünüyorum. Aksi takdirde iyi niyetli dahi olunsa yapılan hareketler yanlış anlaşılabilir ve istenmeyen tatsızlıklar yaşanabilir. Burada da yaşadığınız ihtilafın bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Gerek sayfada yaşanan değişiklik savaşı, gerekse değişiklik gerekçeleri ve bu sayfadaki yazışmalar her iki kullanıcının da yukarıda atıfta bulunduğum politikalara aykırı hareketleri olduğunu gösteriyor. Bu nedenle '''her ikinize de bu hususta uyarıda bulunuyor''', tekrarlanmaması için hassasiyetlerinizi rica ediyorum.
::Az önce şablonu kullandığım bir madde üzerinde oynama yaparken bir şey fark ettim: Satirdan kahraman'ın değişikliği ile geri getirilen sürümdeyken, maddede çıkan kaynak başlığında kaynak düzenlemesi yaptığımızda bizi şablonun kendi sayfasına yönlendiriyor. {{seslen|𐰇𐱅𐰚𐰤}}'nin değişikliği ile geri getirilen sürümde ise başlık olmadığı için bir sorun çıkmıyor. Bu yüzden bu sorunu yaşamamak adına her iki kullanıcıya da 𐰇𐱅𐰚𐰤'nin değişikliği ile geri getirilmiş olan sürümü kullanmayı teklif ediyorum. --[[Kullanıcı mesaj:Justinianus|<font color="#00008B">'''justinianus'''</font>]] 12.51, 7 Ağustos 2020 (UTC)
*{{seslen|Justinianus}}, ihtilaf öncesi hâli on yıldır duran ve zaten benim geri getirdiğim hâliydi. İhtilaf yaratan sürümü parça parça geri getirmişsiniz. {{seslen|Vito Genovese}}, deneyimli bir hizmetli olarak yanlış mı yorumluyorum acaba bu durumugeri al-tartış durumunu? Deneyimli bir hizmetli olarak bilirsin. Tartışma yaratan hâlinin öncesine dönmesi gerekmiyor mu bunun? --[[Kullanıcı:𐰇𐱅𐰚𐰤|𐰇𐱅𐰚𐰤]] ([[Kullanıcı mesaj:𐰇𐱅𐰚𐰤|mesaj]]) 19.54, 7 Ağustos 2020 (UTC)
2.544

değişiklik

Gezinti menüsü