"Kullanıcı mesaj:Satirdan kahraman" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
::Dikkatiniz ve uyarınız için teşekkür ederim. Telif konusunda kullanıcılar her zaman hata yapabilir, gözden kaçan şeyler olabilir. böyle bir durumdan şüphelendiğinizde lütfen <nowiki>{{subst:telif}}</nowiki> şablonunu koymaktan çekinmeyin.
:::resmî meclislerde yapılan konuşmalar kamu malı olmamakla birlikte serbest. Bu tür eserlere de <nowiki>{{FSEK-32}}</nowiki> şablonunu koyabiliriz. Dediğiniz gibi hepsine de koymak gerek. :) İsterseniz koymaya başlayın, bikaç hafta sonra elim boşa çıktığında yetişirim size. :) Esenlikler. [[Kullanıcı:Satirdan kahraman|Satirdan kahraman]] ([[Kullanıcı mesaj:Satirdan kahraman|mesaj]]) 09.04, 18 Haziran 2020 (UTC)
::Bunların bazıları parti açıklamaları, yani bazıları parti kaynaklarından alınma. [[Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Eylül 2011 tarihinde Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda yaptığı konuşma|Bu]] gibi mesela. O yüzden tam emin olamadım, metinleri koyan kullanıcıyla iletişime geçebilirsek daha uygun olacaktır bence. -- [[Kullanıcı:Ahmet Turhan|<font face="Grasset" color="black"><b><big>Ahmet Turhan</big></b></font>]] ★ [[Kullanıcı mesaj:Ahmet Turhan|<font face="Grasset" color="black">(''mesaj'')</font>]] 10.22, 18 Haziran 2020 (UTC)
1.101

değişiklik

Gezinti menüsü