"Kullanıcı mesaj:Satirdan kahraman" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
== Telif ==
* [https://tr.wikisource.org/w/index.php?target=Tarih&namespace=all&tagfilter=&newOnly=1&start=&end=&limit=50&title=%C3%96zel%3AKatk%C4%B1lar Burada] pek çok T.C Cumhurbaşkanlığı kaynaklı metin eklendiği görülüyor, hiçbirinde lisans şablonu yok ve ihlal yaratıyor gibi görünüyor. Ayrıca [[Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Eylül 2011 tarihinde Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda yaptığı konuşma|bu]] gibi konuşmalar serset mi? [[Kişi:Recep Tayyip Erdoğan]] maddesinde "Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 32. maddesine" atıf yapılıyor ancak eğer kullanımı serbest ise her metnin altında söz konusu konuya ilişkin bir lisans şablonu koymamız gerekecek. -- [[Kullanıcı:Ahmet Turhan|<font face="Grasset" color="black"><b><big>Ahmet Turhan</big></b></font>]] ★ [[Kullanıcı mesaj:Ahmet Turhan|<font face="Grasset" color="black">(''mesaj'')</font>]] 06.29, 18 Haziran 2020 (UTC)
::Dikkatiniz ve uyarınız için teşekkür ederim. Telif konusunda kullanıcılar her zaman hata yapabilir, gözden kaçan şeyler olabilir. böyle bir durumdan şüphelendiğinizde lütfen <nowiki>{{subst:telif}}</nowiki> şablonunu koymaktan çekinmeyin.
:::resmî meclislerde yapılan konuşmalar kamu malı olmamakla birlikte serbest. Bu tür eserlere de <nowiki>{{FSEK-32}}</nowiki> şablonunu koyabiliriz. Dediğiniz gibi hepsine de koymak gerek. :) İsterseniz koymaya başlayın, bikaç hafta sonra elim boşa çıktığında yetişirim size. :) Esenlikler. [[Kullanıcı:Satirdan kahraman|Satirdan kahraman]] ([[Kullanıcı mesaj:Satirdan kahraman|mesaj]]) 09.04, 18 Haziran 2020 (UTC)
14.913

değişiklik

Gezinti menüsü