"Vikikaynak:Vikikaynak ne değildir" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
===VikiKaynak özgür kürsü değildir===
Vikikaynak özgür kürsü veya blog olmadığından; sohbet, tartışma, propaganda veya reklam yapma yeri değildir. Bu sebeple Vikikaynak;
#Herhangi bir '''propaganda veya taraf tutma''' yapmaz. ElbetteSunduğu objektifmetinler olaraktaraflı ilgiliolup konuyubelli anlatanbir görüşü savunabilse de, Vikikaynak'''tarafsız'''ın yazılarkendisi olacaktırtarafsızdır. Eğer görüşlerinizi başkalarına anlatmak onları bir konuda ikna etmek gibi sebeplerle geldiyseniz, lütfen internetteki blog, haber grupları gibi diğer araçlara yöneliniz.
# '''Tartışma forumu''' değildir. Lütfen '''ansiklopedikütüphane yaratma''' çizgisinden ayrılmayınız. Maddenin içeriğindekiMetindeki problemler, yanlışlar ile ilgili tartışmalar olacaktır elbet ama, konusal anlamdaki fikirlerinizi lütfen kendinize saklayınız. MaddeninMetnin ana sayfasını ise hiçbir sebeple yorum için kullanmayınız.
# Belli bir konu hakkında fikirlerinizi belirttiğiniz '''kişisel deneme''' yazma yeri değildir. Vikikaynak sadece bilgi içerir. Ama kişisel fikirlerin bilgi olarak aktarılmasına araç değildir.
# '''Kişisel çalışmalar''' (teori, çözümlemeler, özgün fikirler, özgün kelimeler ve öneriler) yeri değildir. Eğer bir konu hakkında bir araştırma birikiminiz var ise bunu diğer ciddi araştırma yayımlayan yerlerde kullanın. Çalışmanız bilgi olarak kabul gördükten sonra Vikikaynak'da yer alacaktır.
2.926

değişiklik

Gezinti menüsü